Çocuklarda Dikkat Artırma Teknikleri/ Oyunları Zihin Haritaları Eğitimi

EĞİTİMİN İÇERİĞİ: Okul çağı çocuklarında dikkat artırma yöntemleri/ oyunları ve zihin haritası oluşturma tekniği eğitiminde çocuklarımızın etkin öğrenmelerini hedefleyen, dikkatini artıran oyunlar ile ders başında, ortasın ve sonunda dersi etkin kılan oyunlarla sınıf içi etkinlik türlerini geliştirmeyi amaçlamaktayız. Çocuklarımıza öğreteceğimiz tekniklerle dikkatleri dağıldığında ne yapmaları gerektiğini öğreten bu program ayrıca zihin haritaları eğitimi içermektedir.

Öğretmenlerimiz ve çocuklarla çalışan uzmanlarımızın zihin haritası yöntemi ile öğrenmeyi kalıcı hale getirmelerini, öğrenmeyi eğlenceli kılmalarını, değer eğitimi, kazanımlar, ders anlatım sürecini çocukların dikkatini çeken bir yöntem yapmalarını amaçlamaktayız.

Zihin haritaları ile çocuklarımız planlama, sorumluluklarını yapma, ders kazanımlarını edinme, dersleri tekrar etme konusunda bir adım öne geçecekler. Kendi oluşturacakları zihin haritaları ile daha etkin bir öğrenme sürecine aktif olarak katılabilecekler.

Öğretmenlerimiz ve ailelerimiz de zihin haritaları kullanarak gerek evde gerekse sınıf ortamında öğrenmeyi kalıcı ve eğlenceli bir süreç haline getirebilecekler.

KATILIMCILAR: PDR, Sosyal Hizmetler, Çocuk Gelişimi, Sınıf Öğretmenliği, Özel Eğitim Öğretmenleri

İletişim Bilgileri: Aşağı Öveçler Mahallesi, No:, Kabil Cd No:20, Çankaya/Ankara

0505 981 60 70/  0 507 059 01 76

ADRES: Öveçler 4. Cad 20/2 Çankaya /ANKARA

Yazar: wpntr